Het RIVM laat het er niet bij zitten. Geheel onverwacht hebben zij verzet gekregen tegen de HPV vaccinatie campagne. Via internet is er een ware 'tegenstander' opgestaan, die roet in Cervarix heeft gegooid! Talloze artikelen zijn te lezen, waarin gewaarschuwd wordt tegen het vaccin en de noodzaak er van.
Een hele lage opkomst van meisjes die een oproep hebben gekregen, om zich te laten inenten tegen het HPV-virus, dat baarmoederhalskanker kan veroorzaken, zit het RIVM niet lekker. In de media heeft de heer Coutinho zijn best gedaan om de verhalen te ontkrachten door de term van 'indianenverhalen' te gebruiken, om zo alle verontrustende artikelen over het hele gebeuren de kop in te drukken. Internet staat er bol van en dat werkt niet mee.
De Volkskrant laat ook in een artikel weten dat de RIVM een offensief is begonnen, om de noodzaak van de vaccinatie nog eens goed te onderstrepen aan meisjes (en hun ouders) die de prik nog niet gehaald hebben.
Maar is het volk dan toch het vertrouwen aan het verliezen in de overheid en belanghebbenden in deze zaak? Worden wij Nederlanders dan eindelijk wakker?

fan
zegt:
|
... Ik wens de ouders veel succes die over 20,30 jaar met hun dochter moeten bespreken waarom dat zij haar hebben laten deelnemen aan een experiment terwijl de kranten TV bol stonden met berichten van ongeruste ouders. Deskundigen noemden dit een experiment. Daar moet je je kind tegen beschermen, lijkt mij. Daar hoef je niet over na te denken, niet hoogbegaafd of voor doorgeleerd te hebben. Gewoon niet doen, dus. Kritische ouders hebben van doorgeleerde mensen informatie gekregen m.b.t. dit vaccin. De overheid was niet volledig of eenzijdig met hun info. Iedereen wil wetenschappelijk bewijs, dus RIVM laat dat het volk maar eens zien? |







Een duidelijk overzicht van alle artikelen, die wij hebben geplaatst vindt u